• Intencje

    INTENCJE MSZALNE OD 27 MARCA DO 2 KWIETNIA 2017 ROKU
    Poniedziałek - 27 marca
    06:30 - Do Miłosierdzia Bożego za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, o świętość życia naszych kapłanów, braci, sióstr zakonnych i wszystkich rodzin naszej parafii.
    17:00 - O dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla rodziny Sklorz oraz o Bożą opiekę dla dzieci i ich rodzin
    - Za ++ rodziców Aleksandra i Zofię Pawelec, za ++ teściów Mariannę i Piotra Klimek, za + szwagra Stanisława Klimek, + męża Tadeusza Klimek, za + Jerzego i Mariannę Musiał
    - Za + Pelagię Zębala- Sprawa (od sąsiadów z ul. XX lecia 2 i 3) i ++ sąsiadów z tej ulicy
    Wtorek - 28 marca
    06:30 - Za ++ rodziców Annę i Józefa Panicz Wincentego Matysiak, Gotharda Koloch Karola Jen-drzej i d. cz.
    - Z okazji urodzin za + Zygmunta Olbrot i o Boże błogosławieństwo dla Mireli z dziećmi
    18:00 - Za + ojca Rudolfa, za++ z rodziny Stonoga, Juszczyszyn, Tyburczy, Jastrząbek oraz za + Annę Złotorowicz
    Środa - 29 marca
    06:30 - Za ++ rodziców Marię i Tomasza Tarara, brata Joachima, Ryszarda siostrę Elżbietę z mężem oraz ++ rodziców Marię i Jana Niesłony, braci Jana i Józefa z żoną, 4 szwagrów, ciocię Elżbietę, ks. prałata Pawła Kocura, Gerarda Kałuża i d. cz.
    - Za + Annę Białek (od Władysława Grygierczyk z rodziną)
    18:00 - 30 dzień po śmierci: Günter Kapitza, Józef Wycisło, Zdzisław Kucharski, Krzysztof Birlet, Ryszard Dziemczyk, Stanisław Olejnik, Zofia Kiehnert, Pelagia Zębala-Sprawa, Róża Lesz-czyńska, Anna Białek)
    - Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata dla Pawła z okazji urodzin
    Czwartek - 30 marca
    06:30 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie z okazji 50 rocznicy urodzin Joachima Bronder
    18:00 - W rocznicę śmierci mamy, babci i prababci Zofii Krawczyk ++ z rodzin Krawczyk Deren-gowskich, Kutny i Kałwak
    - Za ++ rodziców Stefanię i Stefana Kowalkowskich ++ teściów Ignacego i Mariannę Paw-łowskich wnuka Piotrusia braci Stanisława, Tadeusza i Ryszarda i siostrę Cecylię
    - Za ++ rodziców Marcina i Elfrydę Pastuch ++ dziadków z obu stron + ks. prałata Gerarda Kałużę
    Piątek - 31 marca
    06:30 - W 50. rocznicę urodzin Gabrieli Kaczmarczyk o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie
    16:30 Msza święta szkolna: Za + męża, ojca Jerzego Rakocz w rocznicę śmierci ++ rodziców z obu stron i ++ z pokrewieństwa
    - Za ++ rodziców i dziadków Barbarę i Władysława Stonoga, Helenę i Eugeniusza Spychaj oraz za + Mariusza Chrypiaka
    Droga krzyżowa dla dzieci
    17:45 Droga krzyżowa
    18:30 - O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marii Jasińskiej z okazji urodzin oraz Boże błogosławieństwo w rodzinach Rosa, Derda, Białecki i Jasiński
    - Za ++ rodziców Jana i Paulinę Barczyk Henryka i Łucję Bronek ++ dziadków Barczyk, Machnik, Bronek, Pasoń oraz + Edytę Bronek

    Sobota - 1 kwietnia - 1-wsza sobota miesiąca
    06:30 - Za czcicieli Niepokalanego Serca Maryi i Wynagrodzenie jej Niepokalanemu Sercu za obelgi przeciwko Jej Bożemu Macierzyństwu
    - Za + Annę Białek (od rodziny Ciućka i Dobrzanieckich)
    17:15 Różaniec
    18:00 - Za ++ rodziców Franciszkę i Józefa Przywała, braci Jana i Edwarda, bratową Helenę, sio-strzeńca Zbigniewa, ++ dziadków z obu stron i pozostałych ++ z rodziny Przywała i Palacz
    - Za + syna Mariusza Kwietniewskiego w rocznicę urodzin.
    20:30 Apel Maryjny
    Niedziela - 2 kwietnia - V Niedziela Wielkiego Postu
    06:45 - Za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy w dniu 60. rocznicy urodzin dla Róży, o zdrowie i Boże błogosławieństwo
    08:00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie z okazji 60. rocznicy urodzin Małgorzaty Feliks oraz o opiekę Matki Bożej dla całej rodziny Feliks i Stonoga
    - Za ++ rodziców Henryka i Hildegardę Jończyk w rocznicę śmierci ++ dziadków Jończyk - Nizar ++ z pokrewieństwa i d. cz.
    09:30 - Za ++ rodziców Gertrudę i Pawła Pańczyk, + brata Gintera oraz + ojca Maksymiliana Ha-lupczok
    - Za + Stanisława Bala (od sąsiadów z bloku)
    11:00 - Do Aniołów Stróżów za roczne dzieci: Laurę Szkwarek, Sylwię Zaręba, Adama Grodziń-skiego oraz za dzieci przyjmujące chrzest (Michalinę i Franciszka Stanuch, Annę Nicze, Sławomira Malec), rodziców i chrzestnych
    - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski prosząc o dalsze zdrowie i opiekę Bożą w 50. rocznicę ślubu Krystyny i Henryka Miszczek oraz o opiekę Matki Bożej dla dzieci i wnuków
    15:00 Szpital: - O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla chrześniaka Maksymiliana Paruzel i jego rodziny
    16:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
    17:00 - intencja wolna

Intencje mszalne
czwartek 30 Mar 2017
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Drukuj

Plan Kolędy 2016/17

Super User. Posted in Strona Główna

Wizyta-duszpasterska-01

WTOREK 27.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona prawa

2.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona lewa

3. UL.DANYSZA,DYLAKOWSKA I POWST. ŚL. od końca.

ŚRODA 28.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.RZECZNA-od Państwa Golec i osiedle domków jednorodzinnych.

2.OSIEDLE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH-od Państwa Dota przy
ul.Jasminowej.

3.UL.LEŚNA I OZIMSKA

CZWARTEK 29.12-GODZ. 14.30

1.UL.OPOLSKA od poczatku

2.UL.OPOLSKA od końca

3.ul.XXLecia od poczatku

PIĄTEK 30.12 GODZ.14.30

1.ul.22 Lipca numery parzyste od poczatku

2.ul.22 Lipca numery nieparzyste od poczatku

3.ul.22 Lipca nieparzyste od konca

PONIEDZIAŁEK 2.01.GODZ.15.00
1.ul.POWSTAŃCÓW Śl. 1,3 i 5

2.ul. POWSTAŃCÓW Śl.nr 7 9 11,13

3.ul. POWST. ŚL.parzyste od poczatku i nieparzyste od konca nr 15

WTOREK 3.01.GODZ.15.00
1.ul.Dzierżona numery parzyste od poczatku

2.ul.Dzierzona numery nieparzyste od poczatku

3.Domki jednorodzinne od ul.Krótkiej

ŚRODA 4.01 GODZ.15.00
1.UL.DŁUSKIEGO 1 i 3

2.UL.DŁUSKIEGO 2

3.UL.DŁUSKIEGO 7

CZWARTEK 5.01.-GODZ.15.00
1. UL.DŁUSKIEGO nr 5,9 i 11 od początku

2.UL.DŁUSKIEGO nr 19,21 i 23 od początku

3.UL.DŁUSKIEGO 25 od poczatku

PONIEDZIAŁEK 9.01.GODZ.15.00
1. UL.DŁUSKIEGO nr 27 od początku

2.UL.1 MAJA-numery nieparzyste od poczatku

3.ul.1 Maja numery parzyste od poczatku

WTOREK 10.01 GODZ.15.00
1.UL.PLAC WOLNOSCI 2

2.Ul.PLAC WOLNOSCI 4

3.UL.PLAC WOLNOSCI 6

SRODA 11.01.-GODZ.15.00

1.U.CZESTOCHOWSKA OD POCZATKU

2.UL.CMENTARNA I CZESTOCHOWSKA OD KONCA

3.UL.DWORZEC PKP I BRZEZINY

CZWARTEK 12.01-GODZ.15.00

1.UL 8 MARCA 1

2.UL. 8 MARCA 3

3. UL.8 MARCA 5

PIĄTEK 13.01-GODZ.15.00

1.UL.MICKIEWICZA od poczatku

2.UL.MICKIEWICZA od konca

3.ul.8 Marca 7

SOBOTA 14.01 GODZ.14.00
1.UL.KORCZAKA 2 i 4

2.KORCZAKA 6 I 8

NIEDZIELA 15.01. GODZ.14.00

1. UL. SŁOWACKIEGO 8 i 10

PONIEDZIAŁEK 16.01 -GODZ.15.00
1.UL.SŁOWACKIEGO 1B
2.UL.SŁOWACKIEGO 3 i 1 a
3. UL.SŁOWACKIEGO 2 i 6

WTOREK 17.01-GODZ.15.00
1.Ul.SŁOWACKIEGO 4
2.UL.SŁOWACKIEGO12
3.UL.SŁOWACKIEGO 14 i 16

ŚRODA 18.01.-GODZ.15.00
1.UL.WYZWOLENIA od poczatku
2. ULWYZWOLENIA od konca
3.UL.SIKORSKIEGO 1 i 3

CZWARTEK 19.01 .-GODZ.15.00
1.SIKORSKIEGO 2i 5
2.SIKORSKIEGO 4 I 7
3.ULSIKORSKIEGO 9 i 11

PIATEK 20.01-GODZ.15.00
1.UL SIKORSKIEGO 6 i 13
2. UL.SIKORSKIEGO 15 i 17
3.UL.SIKORSKIEGO 19 i 21

SOBOTA 21.01-GODZ.14.00
1. UL.SIKORSKIEGO 23 i 25

2. UL.SIKORSKIEGO 27 i 29

PONIEDZIAŁEK 23.01 GODZ.15.00
1.UL.SIKORSKIEGO 33

2.UL. BUKOWA ISIKORSKIEGO 35

3UL.SIKORSKIEGO 37

WTOREK24.01 GODZ.15.00
1.UL.SIKORSKIEGO 8 OD POCZATKU

2.UL.SIKORSKIEGO 8 OD KONCA

3.UL.LESNA DOMKI DEBOWA SWIERKOWA SOSNOWA JESIONOWA I MODRZEWIOWA

ŚRODA 25.01.GODZ.15.00

1.UL.LESNA 5 OD POCZATKU

2.UL.LESNA 9 OD POCZATKU

3.UL.LESNA 9 OD KONCA

KOLEDA DODATKOWA W SOBOTE 28 STYCZNIA OD GODZ.14.00.

KOLEKTA KOLEDOWA W NIEDZIELĘ 29 STYCZNIA.


 

Kalendarz liturgiczny

 
Czwartek IV tygodnia Wielkiego Postu
30 marca 2017r.

rok-miłosierdzia

logo-śdm-kraków-2016-młodzi-dla-młodych

 

FB na stronkę poprawione

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Gościmy:

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

DO

WT

skowronek

jacek

WŚK

OGN

SD

OSP ant

CDO

RPO

rybak

SD

FOŻ

naszawiara