• Intencje

    INTENCJE MSZALNE OD 21 DO 30 LIPCA 2017 ROKU

    PIĄTEK - 21 LIPCA
    06:30 - Za + męża Gintera Altman w rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny
    19:00 - Za ++ rodziców Anielę i Ryszarda Dorawa, brata Henryka, teściów, dziadków i d.cz.

    SOBOTA - 22 LIPCA - ŚWIĘTO ŚW. MARII MAGDALENY
    06:30 - Róża Rodziców św. Marii Magdaleny
    13:00 Ślub: Alicja Kupilas i Arkadiusz Wojciechowski
    14:00 Ślub: Piotr Felis i Adelajda Czaja
    18:15 Różaniec
    19:00 - Za + żonę Edeltraudę Gola ++ rodziców Gertrudę Jerzego Gola ++ teściów Agnieszkę i Józefa Joszko + brata Edwarda Gola ++ szwagrów Franciszka, Karola, Norberta + Gabrielę, Helmuta i Manfreda
    - Za + syna Krzysztofa Klaczka + ojca Ernesta Maloszek ++ rodziców Leokadię i Waldemara Klaczka ++ z pokrewieństwa i d.cz.

    NIEDZIELA - 23 LIPCA - XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
    06:45 - Za + Kamilę i Irenę Neumiuk i d.cz.
    08:00 - Za + syna Rafała w 2. rocznicę śmierci, + męża Pawła, rodziców z obu stron, ciotki, kuzynkę oraz d.cz.
    09:30 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie z okazji 50 rocznicy urodzin Andrzeja Guzy oraz opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
    11:00 - Za ++ rodziców Aleksandrę i Eugeniusza Kosowskich w 10 i 25 rocznicę śmierci oraz wszystkich ++ z rodziny Kosowskich i Morewskich
    15:00 Szpital: Za + mamę Ernę Warzecha w 5. rocznicę śmierci i za ++ z rodziny
    16:15 Nieszpory
    17:00 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosłąwieństwo i zdrowie dla matki Anny Juruć z okazji urodzin oraz o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla dzieci i wnuków

    Poniedziałek - 24 lipca - wspomnienie św. Kingi, dziewicy

    06:30 - Za ++ rodziców Erykę i Jerzego Jonczyk, ++ z pokrewieństwa Jończyk, Kulik, Polański, + matkę Annę Polańską i szwagierkę Grażynę

    19:00 - Za + syna Dariusza Bańskiego w rocznicę śmierci, matkę Marię Bańską, ojca Jana, babcię Franciszkę Wojtynak, Mariusza Bańskiego, Annę, Urszulę, Jerzego Dobrowolskich, ks. prałata Gerarda Kałużę i d.cz.

    Wtorek - 25 lipca - święto św. Jakuba, apostoła

    06:30 - Za + męża Wacława Dudkowskiego

    - Za + Zenobię Korpysa w 1 rocznicę śmierci

    19:00 - 30 dzień po śmierci: Kazimiera Kułaga, Ewald Lork, Czesław Maga, Katarzyna Stasiak, Róża Wojczyk, Maria Konieczko

    Środa - 26 lipca - uroczystość św. Anny, Matki NMP, głównej patronki diecezji opolskiej

    06:30 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Gertrudy Sycha z okazji 80. rocznicy urodzin oraz o opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

    19:00 - Za wstawiennictwem św. Anny dziękując Bogu za dzieci objęte modlitwą, prosząc dla nich o Dary Ducha Św. oraz potrzebne łaski w codziennym życiu (od Róży Rodziców modlących się za swoje dzieci) i za + Wandę Dropała

    - Za Mirka z okazji przyjęcia 1-wszej Komunii Św. o dochowanie wierności Bogu i o zdrowie w jego rodzinie i za babcię Annę w dniu imienin

    Czwartek - 27 lipca - wspomnienie św. Joachima, ojca NMP

    06:30 - Do MB Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za łaski i Boże błogosławieństwo dla mamy Teresy Meśkiewicz z okazji 70 rocznicy urodzin

    - Do Miłosierdzia Bożego za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o świętość życia naszych kapłanów, braci sióstr zakonnych i wszystkich rodzin z naszej parafii

    19:00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie z okazji 50 rocznicy urodzin Marka Konieczko oraz o opiekę MB dla całej rodziny

    - O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w rodzinach dzieci Sławomira Małgorzaty i Joanny

    Piątek - 28 lipca

    06:30 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Piosek

    - Za ++ rodziców Antoninę i Juliana Michalskich

    19:00 - Za + męża Ernesta Józefa Wichry w 2 rocznicę śmierci, za jego ++ rodziców i brata

    Sobota - 29 lipca - wspomnienie św. Marty

    06:30 - Do Boga Ojca Wszechmogącego przez wstawiennictwo bł. ks. Jerzego Popiełuszko o pokój i zgodę w naszej ojczyźnie, o Boże błogosławieństwo dla niej i nią rządzących oraz o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego i Augusta Hlonda oraz do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za rok obecności św. Jana Pawła II w swojej relikwii w naszym Kościele z prośbą o Boże błogosławieństwo za Jego wstawiennictwem dla całej Parafii

    12:00 Ślub: Katarzyna Skiba (Futerska) i Dawid Futerski

    15:00 Ślub: Aleksandra Adamczuk i Kamil Kulik

    18:15 Różaniec

    19:00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Laury Musiał i całej rodziny z okazji 17 rocznicy urodzin

    - O Dary Ducha Św. w intencji Aleksandry Wiernej z okazji 18 rocznicy urodzin i Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie

    Niedziela - 30 lipca - XVII Niedziela zwykła

    06:45 - Za ++ rodziców Mariannę i Antoniego Lipka, Zofię i Franciszka Mańczyk, Zofię Kosadka

    08:00 - Za + tatę Herberta Klimosek w rocznicę śmierci, za + mamę Czesławę Klimosek, za + Zofię Podleski oraz za ++ z rodzin Smandzich, Klimosek, Pauter

    09:30 - Za + Adama Hurek w 3. rocznicę śmierci i za ++ z pokrewieństwa

    11:00 - W rocznicę śmierci syna Mariusza Kwietniewskiego

    15:00 Szpital: Za + Stanisława Szczabel, + Mariusza Kwietniewskiego i d.cz.

    16:15 Nieszpory

    17:00 - Za dusze ++ rodziców Elżbietę i Józefa Kopacz, Monikę i Bolesława Kowalewskich, siostry Teresę Pinkosz, Irenę Chyra, szwagra Józefa Tracz oraz ks. prałata Gerarda Kałużę i dusze w czyśćcu cierpiące

Intencje mszalne
niedziela 23 Lip 2017
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Drukuj

Plan Kolędy 2016/17

Super User. Posted in Strona Główna

Wizyta-duszpasterska-01

WTOREK 27.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona prawa

2.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona lewa

3. UL.DANYSZA,DYLAKOWSKA I POWST. ŚL. od końca.

ŚRODA 28.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.RZECZNA-od Państwa Golec i osiedle domków jednorodzinnych.

2.OSIEDLE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH-od Państwa Dota przy
ul.Jasminowej.

3.UL.LEŚNA I OZIMSKA

CZWARTEK 29.12-GODZ. 14.30

1.UL.OPOLSKA od poczatku

2.UL.OPOLSKA od końca

3.ul.XXLecia od poczatku

PIĄTEK 30.12 GODZ.14.30

1.ul.22 Lipca numery parzyste od poczatku

2.ul.22 Lipca numery nieparzyste od poczatku

3.ul.22 Lipca nieparzyste od konca

PONIEDZIAŁEK 2.01.GODZ.15.00
1.ul.POWSTAŃCÓW Śl. 1,3 i 5

2.ul. POWSTAŃCÓW Śl.nr 7 9 11,13

3.ul. POWST. ŚL.parzyste od poczatku i nieparzyste od konca nr 15

WTOREK 3.01.GODZ.15.00
1.ul.Dzierżona numery parzyste od poczatku

2.ul.Dzierzona numery nieparzyste od poczatku

3.Domki jednorodzinne od ul.Krótkiej

ŚRODA 4.01 GODZ.15.00
1.UL.DŁUSKIEGO 1 i 3

2.UL.DŁUSKIEGO 2

3.UL.DŁUSKIEGO 7

CZWARTEK 5.01.-GODZ.15.00
1. UL.DŁUSKIEGO nr 5,9 i 11 od początku

2.UL.DŁUSKIEGO nr 19,21 i 23 od początku

3.UL.DŁUSKIEGO 25 od poczatku

PONIEDZIAŁEK 9.01.GODZ.15.00
1. UL.DŁUSKIEGO nr 27 od początku

2.UL.1 MAJA-numery nieparzyste od poczatku

3.ul.1 Maja numery parzyste od poczatku

WTOREK 10.01 GODZ.15.00
1.UL.PLAC WOLNOSCI 2

2.Ul.PLAC WOLNOSCI 4

3.UL.PLAC WOLNOSCI 6

SRODA 11.01.-GODZ.15.00

1.U.CZESTOCHOWSKA OD POCZATKU

2.UL.CMENTARNA I CZESTOCHOWSKA OD KONCA

3.UL.DWORZEC PKP I BRZEZINY

CZWARTEK 12.01-GODZ.15.00

1.UL 8 MARCA 1

2.UL. 8 MARCA 3

3. UL.8 MARCA 5

PIĄTEK 13.01-GODZ.15.00

1.UL.MICKIEWICZA od poczatku

2.UL.MICKIEWICZA od konca

3.ul.8 Marca 7

SOBOTA 14.01 GODZ.14.00
1.UL.KORCZAKA 2 i 4

2.KORCZAKA 6 I 8

NIEDZIELA 15.01. GODZ.14.00

1. UL. SŁOWACKIEGO 8 i 10

PONIEDZIAŁEK 16.01 -GODZ.15.00
1.UL.SŁOWACKIEGO 1B
2.UL.SŁOWACKIEGO 3 i 1 a
3. UL.SŁOWACKIEGO 2 i 6

WTOREK 17.01-GODZ.15.00
1.Ul.SŁOWACKIEGO 4
2.UL.SŁOWACKIEGO12
3.UL.SŁOWACKIEGO 14 i 16

ŚRODA 18.01.-GODZ.15.00
1.UL.WYZWOLENIA od poczatku
2. ULWYZWOLENIA od konca
3.UL.SIKORSKIEGO 1 i 3

CZWARTEK 19.01 .-GODZ.15.00
1.SIKORSKIEGO 2i 5
2.SIKORSKIEGO 4 I 7
3.ULSIKORSKIEGO 9 i 11

PIATEK 20.01-GODZ.15.00
1.UL SIKORSKIEGO 6 i 13
2. UL.SIKORSKIEGO 15 i 17
3.UL.SIKORSKIEGO 19 i 21

SOBOTA 21.01-GODZ.14.00
1. UL.SIKORSKIEGO 23 i 25

2. UL.SIKORSKIEGO 27 i 29

PONIEDZIAŁEK 23.01 GODZ.15.00
1.UL.SIKORSKIEGO 33

2.UL. BUKOWA ISIKORSKIEGO 35

3UL.SIKORSKIEGO 37

WTOREK24.01 GODZ.15.00
1.UL.SIKORSKIEGO 8 OD POCZATKU

2.UL.SIKORSKIEGO 8 OD KONCA

3.UL.LESNA DOMKI DEBOWA SWIERKOWA SOSNOWA JESIONOWA I MODRZEWIOWA

ŚRODA 25.01.GODZ.15.00

1.UL.LESNA 5 OD POCZATKU

2.UL.LESNA 9 OD POCZATKU

3.UL.LESNA 9 OD KONCA

KOLEDA DODATKOWA W SOBOTE 28 STYCZNIA OD GODZ.14.00.

KOLEKTA KOLEDOWA W NIEDZIELĘ 29 STYCZNIA.


 

Kalendarz liturgiczny

 
XVII Niedziela okresu zwykłego, Wspomnienie dowolne Św. Brygidy
23 lipca 2017r.

rok-miłosierdzia

logo-śdm-kraków-2016-młodzi-dla-młodych

 

FB na stronkę poprawione

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Gościmy:

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

DO

WT

skowronek

jacek

WŚK

OGN

SD

OSP ant

CDO

RPO

rybak

SD

FOŻ

naszawiara