• Intencje

    INTENCJE MSZALNE OD 14 DO 20 STYCZNIA 2019 ROKU


    PONIEDZIAŁEK - 14 STYCZNIA
    06:30 - Z okazji 70 r. urodzin Teresy Rajtor z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo zdrowie i opiekę Matki Bożej
    - Za + męża, ojca i dziadka Stanisława Wcisło w 1. r. śm. i za ++ z rodziny
    - Za ++ z rodziny Pilarski, Kazior, Ludwig i Gerlich oraz za Konstantynę i Jana Kutyma

    WTOREK - 15 STYCZNIA
    06:30 - Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla Marcela Blusch z ok. 20 r. urodzin
    - Za + męża ojca i dziadka Zbigniewa Piątek w 1. r. śm. oraz za ++ rodziców z rodziny Piątek i Maruszczyk
    - Za + Grzegorza Ochwatowskiego (od cioci Edyty od kuzynek Agnieszki z rodziną, od Agaty z rodziną i od Andrzeja Reguły)

    ŚRODA - 16 STYCZNIA
    06:30 - Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. siostry Faustyny i św. Jana Pawła II za czcicieli Miłosierdzia Bożego i w intencjach zanoszonych do Miłosierdzia Bożego w każdy 1-wszy piątek miesiąca
    - Z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Filipa Gleń z ok. 18 r. urodzin
    - Za ++ rodziców Józefa i Annę Panicz, ++ Wincentego Matysiak, Gotharda Koloch, Karola Jendrzej, + ks. prałata Gerarda Kałużę i d.cz.

    CZWARTEK - 17 STYCZNIA - WSPOMNIENIE ŚW. ANTONIEGO, OPATA
    06:30 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Puzik oraz za + ojca Jana Mróz w 1 r. śm.
    - Za + matkę Genowefę Bańkowską w 1 rocz. śm. i za + ojca Stanisława
    - Za + ojca Bolesława Sołtys w 15. r. śm., mamę Genowefę, brata Wiesława, za ++ z rodzin Sołtys, Kuca i Kotarski

    PIĄTEK - 18 STYCZNIA
    06:30 - Za + Irenę Kulej (od pracowników Przedszkola nr 2)
    - Za + Stanisławę Górecką (od Marii Pierwoła z rodziną)
    - Za + Fryderyka Pałetko (od siostry Dyśki z rodziną)

    SOBOTA - 19 STYCZNIA - WSPOMNIENIE ŚW. JÓZEFA SEBASTIANA PELCZARA, BISKUPA
    06:30 - Za ++ dziadków Walentego i Pawła
    - Za + Stanisławę Górecką (od brata Franka Góreckiego)
    13:00 - o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej i zdrowie w rodzinie Róży i Ryszarda Krawczyk z ok. 60 r. ślubu
    17:15 Różaniec
    18:00 - Za ++ Elżbietę, Eugeniusza, Emilię, Jana i Mieczysława Pakietów oraz wszystkich ++ z tych rodzin

    NIEDZIELA - 20 STYCZNIA - II NIEDZIELA ZWYKŁA
    06:45 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Piotra Biernat i całej jego rodziny i za ++ z jego rodziny
    08:00 - Za ++ rodziców chrzestnych Ursulę i Rudolfa oraz ++ z rodziny Burkert, Joszko, + ks. prałata Gerarda Kałużę i d.cz.
    - Za + Michała Łuczko w 10 rocz. śmierci, ++ z rodziny Łuczko, Mentel i Pawlik
    09:30 Suma - Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane zdrowie i łaski prosząc o dalszą opiekę Bożą z ok. 90 r. urodzin Adeli Mioduszewskiej i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
    11:00 - Za + mamę, babcię Martę, + męża Piotra, ++ teściów, dziadków, ++ z rodziny Kempa, Wieczorek i d.cz.
    - Za ++ dziadków Jana i Zofię Dziewulskich, Czesława i Leonardę Śliżewskich
    15:00 - Szpital - Za + syna Adama Hurek i + ojca Joachima Hocwik z ok. urodzin oraz ++ rodziców Jadwigę i Franciszka Hurek i ++ z pokrewieństwa
    16:15 - Nieszpory
    17:00 - Za + ojca Mariana w rocz. śmierci, mamę Katarzynę, dziadka Józefa, babcię Marię oraz dziadków Mariannę i Stefana

Intencje mszalne
środa 23 Sty 2019
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Drukuj

Plan kolędy 2017/2018

Super User. Posted in Strona Główna

PLAN KOLĘDY 2017/2018

ŚRODA 27.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona prawa

2.UL.POWSTAŃCÓW ŚL.-od Ozimka , strona lewa

3. UL.DANYSZA,DYLAKOWSKA I POWST. ŚL. od końca.

4. UL.LEŚNA I OZIMSKA oraz Ozimek ul.Powst Ślaskich numery parzyste

CZWARTEK 28.12-GODZ.14.30-ANTONIÓW

1.UL.RZECZNA-od Państwa Golec i osiedle domków jednorodzinnych.

2.OSIEDLE DOMKÓW JEDNORODZINNYCH-od Państwa Dota przy ul.Jasminowej.

3.OZIMEK –UL.Dzierzona numery nieparzyste od początku

4.OZIMEK-UL. Dzierzona numery parzyste od poczatku i nieparzyste od konca.

PIATEK 29.12-GODZ. 14.30

1.UL.Lipowa-numery parzyste od początku.

2.UL.Lipowa –numery nieparzyste od początku

3.UL.Lipowa-numery nieparzyste od końc

4.UL.OPOLSKA od początku

SOBOTA 30.12-GODZ.14.30

1.UL.Powstanców 1 ,3 i 11

2.ulPowstanców 5

3.UL.POWSTAŃCÓW Śl.-numery 13 i 15

WTOREK-2.01.-GODZ.15.00

1. UL.ks. Kałuzy nr 2 od początku

2.UL.ks Kałuży nr 1 i 3 od początku

3. UL.ks Kałuzy nr 5, 9 i 11 od początku

4.UL.ks Kałuzy nr 7 od początku

SRODA 3.01- GODZ.15.00

1.UL.ks Kałuzy nr 19,21 i 23.od początku

2.UL.ks Kałuży NR 25 od początku

3.UL.ks Kałuży NR 27 od początku

4.UL.XXLecia od poczatku

CZWARTEK 4.01-GODZ.15.00

1.UL.PLAC WOLNOŚCI nr 2 od początku

2. UL.PLAC WOLNOŚCI,nr 4 od początku

3. Ul.PLAC WOLNOŚCI nr 6

4.DOMKI JEDNORODZINNE od ul. Krótkiej

PIĄTEK 5.01. GODZ.15.00

1.UL.MICKIEWICZA od poczatku

2. UL.Czestochowska od poczatku

SOBOTA 6.01-GODZ.14.30

1.UL8MARCA 1

2.UL.8 MARCA 3

3.ul 8 Marca 5

NIEDZIELA 7.01-GODZ.14.30

1.UL8 MARCA 7

2 Dworzec PKP i Brzeziny

PONIEDZIAŁEK 8.01-GODZ.15.00

1.UL.Korczaka 2 i 4

2.UL.cmentarna i Korczaka 6 i 8

3.1 MAJA parzyste

4.1 MAJA nieparzyste

WTOREK 9.01-GODZ.15.00

1. UL.SŁOWACKIEGO 1 B

2. UL SŁOWACKIEGO 3 I 1A

3.UL.SŁOWACKIEGO 4

4 UL.SŁOWACKIEGO 2 i 6

ŚRODA 10.01-GODZ.15.00

1.SŁOWACKIEGO8 I10

2.SŁOWACKIEGO 12

3.SŁOWACKIEGO 14 I 16

4.ul Sikorskiego 1 i 3

CZWARTEK 11.01-GODZ.15.00

1.UL WYZWOLENIA od poczatku

2.UL.WYZWOLENIA od konca

3.UL.Sikorskiego 2 i 5

4.UL Sikorskiego 4 i 7

PIĄTEK 12.01.-GODZ.15.00

1.Sikorskiego 9 i 11 i 13

2Sikorskiego 6 i 15 i 17

3Sikorskiego 19,21,23

4.Sikorskiego 25,27 i 29

SOBOTA 13.01.-GODZ.13.30

1.SIKORSKIEGO 33,35 i 37

2.Sikorskiego 8 od klatki A

3.Lesna domki Bukowa,Debowa,Swierkowa Sosnowa,Jesionowa i Modrzewiowa

NIEDZIELA 14.01-GODZ.14.30

1. UL.Lesna 5 od poczatku

2.UL.Lesna 9 od klatki A

 

KOLEDA DODATKOWA W SOBOTĘ 13 STYCZNIA OD GODZ.13.30

Kolędę dodatkową można zgłosić w zakrystii,jeśli nie można było być w wyznaczonym terminie.

Podsumowanie kolędy i kolekta kolędowa w niedzielę 14 stycznia.

W związku z wczesnymi feriami zimowymi odwiedzać będziemy często więcej rodzin dziennie,aby zdążyć do ferii.Prosimy o cierpliwośc w oczekiwaniu na kapłana i wyrozumiałość ,gdy przyjdzie później niż zazwyczaj.

_______________________________________________________________________________________

Kalendarz liturgiczny

 
Środa II tygodnia okresu zwykłego, Wspomnienie dowolne Bł. Wincentego Lewoniuka i 12 Towarzyszy
23 stycznia 2019r.

rok-miłosierdzia

logo-śdm-kraków-2016-młodzi-dla-młodych

 

FB na stronkę poprawione

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Gościmy:

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

DO

WT

skowronek

jacek

WŚK

OGN

SD

OSP ant

CDO

RPO

rybak

SD

FOŻ

naszawiara