• Intencje

  Intencje mszalne od 26 września do 2 października

  Poniedziałek - 26 września

  6:30 - W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w rodzinie Jończyk i Roter oraz za + ojca Ewalda.

  - Za + Michała Tracz (od rodzin Kowalewski, Kozan i Kopacz).

  17:00 - Za + Annę Stancel oraz za wszystkich ++ z rodzin Rowiński i Stancel.

  - Za ++ rodziców Feliksę i Stanisława Wnęk w 14. rocznicę śmierci ojca, + męża Piotra Grubskiego, ++ dziadków Franciszkę i Stanisława Piekarskich, Piotra Błażełka i dusze czyśćcowe.

  - Za + Zofię Smelster (od rodziny Kaźmierczaków i Nawrotów z Ostrowa Wielkopolskiego).

  Wtorek - 27 września - wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera

  6:30 - O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla bratowej Marty z okazji 65. rocznicy urodzin.

  - Za + syna Bartosza w dniu urodzin

  - Za + męża, ojca, dziadka i pradziadka Tadeusza Stonoga i za dusze czyśćcowe.

  18:00 - Za + siostrę Krystynę Stępień w 3 rocznicę śmierci, ++ rodziców Marię i Ryszarda Kobiałka, ++ z pokrewieństwa z obu stron, za + Ryszarda Smolarczyk, Czesławę i Stanisława Rejek, ++ Franciszka i Wiktora Leszczyńskich, + ks. prałata Gerarda Kałużę i za dusze czyśćcowe.

  Środa - 28 września - wspomnienie św. Wacława, męczennika

  6:30 - O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w 65. rocznicę urodzin dla bratowej Marty, jej męża i dzieci z rodzinami.

  - Za + matkę Felicję Kręską w 33 rocznicę śmierci, ojca Włodzimierza, męża Ireneusza, ++ Kurzyńskich, ++ z rodzin Proszewskich, Kręskich i za dusze czyśćcowe.

  - Za + męża, ojca i dziadka Stanisława Gajek w 75 rocznicę urodzin.

  18:00 - W 30. dzień po śmierci: Za ++ Mieczysława Polak, Łukasza Brzezina, Józefa Zaprawa, Janinę Bąk i Franciszka Widera.

  - Za + mamę Emilię Gołdyn w 2 rocznicę śmierci, + ojca Stanisława, dziadków z obu stron, + ciocię Eugenię, wujków Czesława, Józefa, Jerzego, ++ kuzynów Darka, Andrzeja, Iwonę i za ++ z rodziny Pacoń, Jamroży i za dusze czyśćcowe.

  Czwartek - 29 września - święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

  6:30 - Za + matkę Helenę Łomzik (od córki Hildegardy z rodziną).

  - Za+ Emę Machnik.

  18:00 Msza św. gimnazjalna: - W 38. rocznicę urodzin syna Grzegorza Guźda i synowej Agnieszki o Boże błogosławieństwo i zdrowie z rodzinie Guźda i Pietrzak.

  - Za + żonę i matkę Helenę Żak, ++ rodziców Elżbietę i Władysława Żak, Jana i Walerię Tadla, syna Ryszarda, brata Stanisława i bratową Reginę oraz za dusze czyśćcowe.

  - Za + matkę Marię Kandziora w 1 rocznicę śmierci, + ojca Józefa, ++ z rodziny i z pokrewieństwa oraz za dusze czyśćcowe.

  Piątek - 30 września - wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła

  6:30 - Za + Marię Kokot w 8 rocznicę śmierci oraz za + męża Alfreda.

  - Za + Hildegardę Bednarek (od Róży WNMP z Antoniowa).

  16:30 - Msza święta szkolna: Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jolanty i Mariusza Janerka z okazji 30. rocznicy ślubu i 50. rocznicy urodzin Jolanty oraz o Boże błogosławieństwo dla Bruno Jana Borowskiego.

  - Za + ojca Karola Staś, matkę Martę, siostrę Różę, brata Leona Gerharda, bratową Klarę, za + teściów Monikę i Pawła Spyry, ++ szwagrów i za + ks. prałata Gerarda Kałużę.

  - Za + matkę Krystynę Gaszewską, ++ rodziców Jadwigę i Maksymiliana Panicz i za ++ rodzeństwo.

  18:00 - Za + syna Andrzeja, męża Jana, Stanisławę Szuleko, ++ z rodziny z obu stron, 2 braci, szwagra oraz Mariannę i Jana Charubin.

  - Za + żonę Janinę, mamę Gertrudę, ojca Marcina, siostrę Marię, bratową Irenę Wiecha, siostrę Joannę i szwagra Antoniego Lach.

  Sobota - 1 października - wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, 1 sobota miesiąca

  6:30 - Za czcicieli Niepokalanego Serca Maryi i o tryumf Niepokalanego Serca Maryi i wynagrodzenie Jej Niepokalanemu Sercu za obelgi przeciwko Jej Niepokalanemu Poczęciu.

  - Za wstawiennictwem św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziękując Bogu za dzieci objęte modlitwą, prosząc dla nich o Dary Ducha Świętego oraz o potrzebne łaski w codziennym życiu (od Róży Rodziców modlących się za swoje dzieci).

  - Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Patryka Marcinków i całej rodziny z okazji 18. rocznicy urodzin.

  15:00 - Ślub: Roksana Iwańska i Piotr Kutypa

  17:15 - Różaniec

  18:00 - O Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach Toniak i Bienickich

  - Za ++ rodziców Rozalię, Zofię, Jana Szczygielskich, Zofię, Antoniego Król, siostrę Janinę Hordes, dziadków Marię i Feliksa, ++ pokrewieństwo z obu stron oraz za dusze czyśćcowe.

  - Za + męża Jerzego Gambusz w rocznicę śmierci i wszystkich ++ z rodzin Kucza, Gambusz oraz za + ks. prałata Gerada Kałuża.

  Niedziela - 2 października - XXVII Niedziela zwykła

  6:45 - Za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy do Bożego Miłosierdzia z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o opiekę Bożą dla rodziny Zofii i Ryszarda Cichowskich i dla całej rodziny.

  8:00 - Za + męża i ojca Mariusza Stelmaszczyk w 4 rocznicę śmierci, + ojca Adama Zimnego i za ++ z rodziny.

  - Za + żonę Krystynę Hendel, ++ rodziców i teściów oraz za ++ z rodzin Hendel i Kulig.

  9:30 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą Bożą Opiekę i zdrowie w rodzinie Marii i Jana Koloch z okazji rocznicy ślubu.

  - Za + męża Zbigniewa Bartela z okazji urodzin.

  11:00 - Do Aniołów Stróżów za dziecko Jakuba Banik w dniu urodzin oraz za dzieci przyjmujące chrzest, rodziców i chrzestnych.

  - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze wspólne lata dla Adelajdy i Józefa Kulik z okazji 50. rocznicy ślubu oraz dla ich dzieci i wnuków oraz za + mamę Franciszkę.

  15:00 Szpital - Za + Stanisława Malos w rocznicę śmierci.

  16:15 Różaniec

  17:00 - Za + żonę Janinę w 17. rocznicę śmierci, ++ rodziców Paulinę i Piotra, brata Zdzisława Szarzewicz, ++ dziadków, ++ czterech szwagrów i za dusze czyśćcowe.

Intencje mszalne
wtorek 27 Wrz 2016
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
 • default style
 • blue style
 • green style
 • red style
 • orange style
Drukuj

Ogłoszenia

Super User. Posted in Intencje i ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie 25.09.-2.10.2016.
1.Bóg zapłać Ojcu Oblatowi za wygłoszone Słowo Boże .Przed kościołem można nabyć kalendarz Misyjny i wspomóc dzieło Misyjne Ojców Oblatów. Dziś o godz.15.00 spotkanie Rady Parafialnej, o 16.15 Nieszpory . W przyszłą niedzielę gościć będziemy Franciszkanina O. Marcina Misjonarza Boliwii ,będącego obecnie na Górze św. Anny. Wygłosi również do nas Słowo Boże i będziemy mogli wspomóc dzieło Misyjne Ojców Franciszkanów .

2.Od poniedziałku po Mszy świętej porannej i wieczornej nowenna do św. Siostry Faustyny.
3.W poniedziałek o godz.17.00 Msza święta z udziałem dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej i Rodziców .Po Mszy świętej krótkie spotkanie z Rodzicami (15 minut).W czasie Mszy świętej poświęcenie Różańców. Można je nabywać z futerałami w zakrystii.
W poniedziałek o godz.18.00 spotkanie kręgu biblijnego.

4.We wtorek po Mszy świętej wieczornej w kościele wieczór uwielbienia Wspólnota Odnowowa serdecznie zaprasza.

4.W środę o godz.16.30 spotkanie Zelatorek i Zelatora Róż Różańcowych w domu katechetycz-nym .Zapraszamy również koordynator Róż Rodziców modlących się za swoje dzieci.
W środę po Mszy św. wieczornej w kościele konferencja dla Margaretek. Prowadzi ks. Kamil.

5.W czwartek święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Od czwartku modlitwę do św. Michała odmawiać będziemy dodatkowo na Mszy świętej Gimnazjalnej i szkolnej oraz młodzieżowej.
O godz.18.00 Msza święta Gimnazjalna dla klas pierwszych i drugich.
O godz.19.00 w kościele rozpoczęcie przygotowania do Bierzmowania w grupach dla klas trzecich Gimnazjum.

6.W piątek o godz.16.30 Msza święta szkolna , wcześniej o godz.15.00 Godzina Miłosierdzia. Przed obrazem od 5 października będzie umieszczona specjalna księga do której można zapisywać szczególne obdarowania za wstawiennictwem św. Siostry Faustyny.
O godz.18.45 spotkanie Grupy młodzieżowej Bota Fe.
O godz.19.00 w domu katechetycznym nauka przed chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy pragną ochrzcić dziecko w październiku.

7.W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik . Zapraszamy do modlitwy Różańcowej w kościele codziennie o godz.17.30,w środy i soboty o 17.15,piątki o 17.45 i niedziele o 16.15.Dzieci będą otrzymywać obrazki. Zapraszamy również młodzież Gimnazjalną oraz dorosłych .Codziennie można uzyskać odpust zupełny .
W sobotę o godz.6.30 Msza św. za czcicieli Niepokalanego Serca Maryi i modlitwy przed obrazem do godz.8.15.
W sobotę odwiedziny chorych w Antoniowie i Ozimku Początek godz.7.30 Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii u Siostry Darii.

8. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz.11.00 udzielimy sakramentu Chrztu św. i modlić się będziemy za roczne dzieci.

9.Spotkania w Grupach o stałych porach.

10.W sobotę 8 października zapraszamy na I ogólnopolską pielgrzymkę Apostolatu Margaretka do Sanktuarium sw.JPII i Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach .Wyjazd z parkingu o 4.30 powrót 20.00 koszt wyjazdu 40zł.Zapisy po Mszy św. porannej u Pani Jadwigi Bul a po wieczornej u Pani Grażyny Maciak potrzebny adres i pesel .Program dostępny w gablotkach.

11.Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego ,Miesięcznika Mały Gość Niedzielny i Naszej Ga-zetki Parafialnej .

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

TOMASZ SZCZYGIELSKI,zam.Parafia św. Jana Chrzciciela w Ozimku i
MARTA KAMIŃSKA, zam.Parafia św. Jana Chrzciciela w Ozimku
ZAP 2

Kalendarz liturgiczny

 
Wtorek XXVI tygodnia okresu zwykłego, Wspomnienie obowiązkowe Św. Wincentego a Paulo
27 września 2016r.

rok-miłosierdzia

logo-śdm-kraków-2016-młodzi-dla-młodych

 

FB na stronkę poprawione

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Gościmy:

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

DO

WT

skowronek

jacek

WŚK

OGN

SD

OSP ant

CDO

RPO

rybak

SD

FOŻ

naszawiara