• Intencje

    PONIEDZIAŁEK 15.12


    6.30 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Anny z ok. 80 r. urodzin oraz dla dzieci i wnuków
    - Za + matkę Annę Sokala w r. urodzin i ++ z rodzin Sokala i Baron
    18.00 - Roraty - Za + ojca Alojzego Pytel w r. śm., + matkę Gerhardę, siostrę Renatę, szwagra Jerzego Pasoń, ++ dziadków Grysko, Pytel, ++ z rodzin Grysko, Pytel, Jończyk, Feliks, ks. Kazimierza Kozołup, ks. prałata Gerarda Kałużę i d.cz.
    - Za + męża Piotra Grubskiego w r. urodzin, ++ Zbigniewa i Józefa Jałkiewicz, ++ Adama i Janinę Ratajek i Krzysztofa Kamińskiego, Piotra Błażełek i d.cz.


    WTOREK 16.12


    6.30 - Za + mamę Janinę i d.cz.
    - Do Bożego Miłosierdzia, przez wstawiennictwo św. siostry Faustyny i św. Jana Pawła II za czcicieli Bożego Miłosierdzia, aby ich modlitwy z ufnością zanoszone w każdy piątek w godzinie miłosierdzia były wysłuchane
    18.00 - Roraty - Za + wujka o. Gabriela Popiołek w 7 r. śm., ++ jego rodziców Martę i Józefa Popiołek
    - Za + męża i ojca Alfonsa Kupskiego, ++ jego rodziców, + siostrę Łucję i brata Józefa


    ŚRODA 17.12


    6.30 - Intencja wolna
    - Intencja wolna
    17.00 - Roraty - Za ++ rodziców Annę i Antoniego Zelek, Zofię, Marię, Stanisława Kuśmierczyk oraz ++ Edwarda Wydrychiewicz, Władysława Kuśmierczyk, Eugenię Kaniewską, Lucynę Olm, Marię Andruszków i dziadków z obu stron i rodziców chrzestnych
    - Za + Pawła Aptyka, ++ rodziców Aptyka i Wodniok, brata Reinholda i pokrewieństwo z obu stron


    CZWARTEK 18.12


    6.30 - Za ++ rodziców Józefa i Paulinę Pytel, + męża Józefa, + szwagra Franciszka i d.cz.
    - Za + męża, ojca i dziadka Jana Błaszków oraz rodziców Annę i Stanisława
    17.00 - Roraty - Za + brata Ryszarda Dudek w 2 r. śm., ++ rodziców Leokadię i Alojzego i siostrę Grażynę Polańską
    18.30 - Roraty Gimnazjum - Za + męża, ojca i dziadka Romana Famułę w 6 r. śm. oraz za ++ z rodzin Famuła i Malik
    PIĄTEK 19.12
    6.30 - W r. śmierci męża Michała Anderwald i ks. prałata Gerarda Kałużę i d.cz.
    - Za + ojca Bronisława Orzechowskiego w 1 r. śmierci
    17.00 - Roraty - Za ++ rodziców Gertrudę i Jana Mathea, Martę i Jana Pyka, dziadków Joannę i Tomasza Patolla
    18.30 - Za ++ rodziców Mariannę i Franciszka Kukuła, + brata Franciszka Kukuła, dziadków i wszystkich ++ z rodziny Dobosz i Kukuła


    SOBOTA 20.12


    6.30 - Roraty - Za + żonę Krystynę Smyk, rodziców Piotra i Wiktorię, siostrę Hildegardę, Huberta i Henryka, szwagra Pawła i ++ z pokrewieństwa oraz za + męża, ojca i dziadka Gintra Wróbel, siostrę Erikę, rodziców Wiktorię i Pawła Panic, za Pawła, Agnieszkę i Jadwigę Wróbel i pokrewieństwo z obu stron
    - Za + ojca Gilberta w r. urodzin
    - Intencja wolna
    17.15 - Różaniec
    18.00 - Za + męża, ojca i dziadka Wiesława Olędzkiego w 6 r. śm.


    NIEDZIELA 21.12 - IV Adwentu


    6.45 - Za ++ rodziców Annę i Bronisława, brata Gerarda Rychlickich, ++ Domicelę i Franciszka Oberlaitner, ++ braci, siostrę i pokrewieństwo
    8.00 - Intencja wolna
    9.30 - SUMA - Za + syna Dariusza Wacławczyk w 2 r. śm.
    11.00 - Za + Zbigniewa Wala w r. śmierci
    15.00 - Szpital - Za ++ rodziców Marię i Tadeusza Klonowskich, + męża Józefa Racławskiego, ++ Różę i Józefa Sander
    16.15 - Nieszpory
    17.00 - Za + Lucynę Szuleka w 2 r. śm. i ++ z rodziny

Intencje mszalne
sobota 20 Gru 2014
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Drukuj

Ogłoszenia

Super User. Posted in Intencje i ogłoszenia

1.Dziś Niedziela Gaudete- Radości .O godz.16.15 Nieszpory .Kolekta Parafialna
2.Zapraszamy na Msze święte Roratnie codziennie o godz.17.00 ,a we wtorek o godz.18.00
i w sobotę o godz.6.30.Dziś otrzymujemy obrazek który kleimy na planszy dodatkowo z tyłu.
We wtorek po Mszy św. Roratniej , o godz.19.00 gościć będziemy krzyż światowych dni
młodzieży ,który nasza diecezja przejmie jako pierwsza w Polsce w niedzielę z Czech na
Biskupiej Kopie .Rodzice uczestniczący na Roratach i dzieci jako pierwsze będą mogli oddać
cześć krzyżowi Zapraszamy do licznego udziału w tym niecodziennym wydarzeniu.
Młodzież Gimnazjalną zapraszamy na Roraty w czwartek o godz.18.30.oraz na dekanalne
czuwanie adwentowe we wtorek od godz.19 do 22.00 z obecnością krzyża światowych dni
młodzieży .Będzie możliwość oddania czci temu wyjątkowemu krzyżowi. Odbędzie się również
wieczór uwielbienia przygotowany przez odnowę w Duchu Świętym .Gościem czuwania będzie
ks. Mateusz Buczma z Opola. Młodzież ponad gimnazjalną i studencką zapraszamy
oczywiście we wtorek i w piątek o godz.18.30.
3.W poniedziałek o godz.18.00 na plebanii przedświąteczne spotkanie Kręgu biblijnego.
4.We wtorek o godz.6.30 zostanie odprawiona Msza święta za czcicieli Miłosierdzia Bożego ,a
szczególnie o wysłuchanie próśb zanoszonych w każdy piątek w Godzinie Miłosierdzia.
5.W czwartek kancelaria czynna popołudniu od 15.00-16.00.
6.W piątek o godz.15.00 Godzina Miłosierdzia.
7.W sobotę przedświąteczne odwiedziny chorych w Ozimku i Antoniowie. Początek
godz.8.00 .Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
8.W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie Rodzin.
9.Spotkania przedświąteczne w domu katechetycznym: Marianki i Schola z Rodzicami we
wtorek 16 grudnia o godz.19.00. Ministranci i Lektorzy wraz z przyrzeczeniami
ministranckimi i Rodzicami w środę 17 grudnia o godz.17.00 Msza św. a po niej Wigilia. Próba
przed uroczystością w poniedziałek o godz.19.00. Zbiórka w sobotę o godz.9.00 ,również
Scholi.
10.Okazja do Spowiedzi codziennie pól godziny przed Mszą św.poranną i wieczorną a w
sobotę od 16.00-19.00.Prosimy nie odkładać Spowiedzi na ostatnią chwilę.
11.Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego i Naszej Gazetki Parafialnej W Zakrystii są do
nabycia kartki świąteczne i kalendarze religijne . Można nabywać również świece Caritas małe
i duże jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, oraz poświęcone opłatki.
12.Nauczycieli a zwłaszcza katechetów dekanatu Ozimek zapraszamy na adwentowe
modlitewne spotkanie w niedzielę 21 grudnia o godz.15.00 do kościoła w Dębskiej Kuźni.

Kalendarz liturgiczny

 
Sobota III tygodnia adwentu
20 grudnia 2014r.

a1

l1

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Gościmy:

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

DO

WT

skowronek

jacek

WŚK

OGN

SD

OSP ant

CDO

RPO

rybak

SD

FOŻ

naszawiara