• Intencje

    INTENCJE MSZALNE 01.03. - 08.03.2015

    NIEDZIELA 01.03 – II Wielkiego Postu

    6.45 - Za ++ Franciszka i Hildegardę Halek, ++ z pokrewieństwa z obu stron i d.cz.
    8.00 - Za + mamę Józefę, ojca Adama i babcię Mariannę ( od koleżanek i kolegów z firmy Ekolink )
           - Za ++ rodziców Leokadię i Eugeniusza Nowak
    9.30 - SUMA - Za+ ojca Fryderyka Wojczyk w r. śm., oraz + matkę Ritę Wojczyk
           - Za + Piotra Błażełka w 1 r. śmierci
    11.00 - Do Aniołów Stróżów za roczne dzieci : Marcel Stonoga, Fabian Wotka oraz dzieci przyjmujące chrzest, ich                 rodziców i chrzestnych
    15.00 - Szpital - Za Parafian
    16.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
    17.00 - Za + żonę, mamę i babcię Gabrielę Słupik w 4 r. śm.

    PONIEDZIAŁEK 02.03

    6.30 - Za ++ rodziców Marię i Tomasza Tarara, + brata Joachima i Ryszarda, siostrę Elżbietę z mężem, za ++                  rodziców Marię i Jana Niesłony, braci Jana, Józefa z żoną, za ++ szwagrów Rafała, Ewalda i Jerzego, ciocię              Elżbietę, ks. prałata Pawła Kocura i ks. prałata Gerarda Kałużę
            - Za ++ rodziców Władysława i Janinę Stępień i wszystkich ++ z rodziny z obu stron
    17.00 - Z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie, prosząc o Dary Ducha Świętego z ok. 18 r. urodzin syna                Dawida i dobry wybór drogi życiowej
             - Za + Tadeusza Czaczkowskiego w 2 r. śm. i za ++ z rodziców z obu stron

    WTOREK 03.03

    6.30 - Za + Kamilę Naumiuk w dniu urodzin i d.cz.
           - Za + matkę i babcię Reginę Małkiewicz w 1 r. śm. oraz + ojca i dziadka w 29 r. śmierci
           - Za ++ rodziców Karola i Jadwigę Janik, teściów Justynę i Augustyna Ozimek, ++ dziadków Marcelę, Jana                Janik, Martę i Michała Skrzypczyk, rodziców Pawła, Jana, Franciszka, Klarę Janik, Annę Mazur i Pawła Stiller
    18.00 - Za ++ rodziców Antoninę i Jerzego Piecha, brata Józefa oraz + Stefana Pustułę i ++ z rodzicn Pustułai                    Piecha

             - Za ++ rodziców Bronisławę i Kazimierza Najdziuk i pokrewieństwo z obu stron

    19.00 - Msza Święta Odnowy w Duchu Świętym

    ŚRODA 04.03 – Święto św. Kazimierza, królewicza

    6.30 - Za misjonarza ojca Alojzego Chrószcza o zdrowie i Błogosławieństwo Boże w pracy misyjnej
           - Za + męża Tadeusza Czajda w 1 r. śm., ++ rodziców z obu stron, pokrewieństwo i d.cz.
           - Za ++ rodziców, teściów Alfonsa i Gertrudę Brejza, Jadwigę i Rocha Ciasto, Martę i Roberta Nowak, ++
             z pokrewieństwa z obu stron i d.cz.
    18.00 - Za + męża Ernesta Widerę w r. śm., za rodziców z obu stron, ++ rodzeństwo, ++ z rodziny i d.cz.
             - Za + ojca Pawła Skibę w 3 r.śm., + żonę Annę i ++ z rodziny

    CZWARTEK 05.03 – Pierwszy miesiąca

    6.30 - O roztrzygnięcie trudnych spraw życiowych, uzdrowienie duchowe Magdaleny Kokot oraz Boże                                 Błogosławieństwo dla niej, jej dzieci, siostry Anety z rodziną
           - Za + Ryszarda Górnego i wszystkich ++ z rodziny
           - Intencja wolna
    18.00 - Gimnazjalna -O Błogosławieństwo Boże dla Ojca Świętego Franciszka, wszystkich biskupów, kapłanów, braci            i sióstr zakonnych oraz powołania kapłańskie, misyjne i zakonne oraz o Błogosławieństwo Boże dla                       Apostolatu Margaretka i Dzieła Modlitwy za Kapłanów
             - Za + ojca Antoniego Jędrusik, ++ rodziców Bronisławę i Stefana Juszkiewicz, ++ Zofię i Józefa Szyszka, ++            z rodzin Łyszczyk i Kudrycki
    Droga Krzyżowa dla Gimnazjum

    PIĄTEK 06.03 – Pierwszy miesiąca

    6.30 - Za + Józefa Smykała
    16.30 - Szkolna - Dziękując dobremu Bogu za dar życia z ok. rocznicy urodzin córki Agaty i syna Jacka, prosząc
              o Błogosławieństwo Boże i Dary Ducha Świętego
             - Za + matkę i żonę Danutę Cielesz i wszystkich ++ z pokrewieństwa Cielesz i Góźdź
    Droga Krzyżowa dla dzieci
    17.45 - Droga Krzyżowa dla dorosłych
    18.30 - Młodzieżowa - O zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla wnuków Martyny i Dawida i o Błogosławieństwo Boże
               w rodzinach Gurgul i Białek
             - Za + męża i ojca Franciszka Derus w 6 r. śmierci
    Droga Krzyżowa dla młodzieży

    SOBOTA 07.03 – Pierwsza miesiąca

    6.30 - Za czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny oraz o tryumf Niepokalanego Serca Maryi i                    wynagrodzenie Jej Niepokalanemu Sercu za obelgi przeciwko Jej Dziewictwu
           - Za + żonę Małgorzatę Jarosz, brata Henryka, szwagra Konrada i rodziców z obu stron
           - Intencja wolna
    17.15 - Różaniec
    18.00 - Za + Konrada Mientusa, jego żonę Helenę i córkę Leokadię Suchanek
             - Za + ojca Jana Milczarek, Henryka Milczarek oraz za ++ z rodzin Milczarek, za ++ rodziców Helenę i                      Antoniego Śmiechowskich i za ++ z obu stron oraz za + Helenę Gońde

    NIEDZIELA 08.03 – III Wielkiego Postu

    6.45 - Za + matkę Martę Pyka z ok. urodzin, ojca Jana, siostrę Adelajdę Sklorz, matkę chrzestną oraz wszystkich
             ++ z rodzin Knapik i Pyka
    8.00 - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i                   zdrowie dla męża Feliksa Sudoł z ok. 60 r. urodzin oraz córki Justyny w 35 r. urodzin
            - Za + męża, ++ z rodzin Duda i Wala oraz ++ z pokrewieństwa z obu stron
    9.30 - SUMA - Za+ syna Zenona Brycz w 9 r. śm. i wszystkich ++ z rodziny Brycz i Janik
           - Za + męża i ojca Kazimierza Naporowskiego w 3 r. śm., ++ z pokrewieństwa z obu stron
    11.00 - Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o            dalsze Boże Błogosławieństwo i zdrowie w intencji Gertrudy w 80 r. urodzin
             - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośba o Bożą Opiekę, za wstawiennictwem              Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji córki Małgorzaty Wilczyńskiej i jej rodziny z ok. urodzin
             - Za + żonę Teresę Pinkosz, rodziców Józefa i Bronisławę Pinkosz, brata Antoniego Pinkosz, teściów Józefa i              Elżbietę Kopacz oraz Irenę Chyra i Józefa Tracz
    14.00 - Niepełnosprawni - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże
               Błogosławieństwo i zdrowie dla Ireny Richter w 60 r. urodzin
    15.00 - Szpital - Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże                                Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej w rodzinie Golomb z ok. 40 r. urodzin Ewy
    16.00 - Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
    17.00 - Za + matkę i babcię Marię Żołądź w 2 r. śm., + ojca i brata Edwarda, kuzynkę Marię i ++ z rodziny                        Krobosz, Żołądź, Wierzbicki i Świzdor

     

Intencje mszalne
poniedziałek 02 Mar 2015
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Drukuj

Ogłoszenia

Super User. Posted in Intencje i ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - NIEDZIELA 01.03.2015 r.

1. Bóg zapłać Siostrom za obecność wśród nas i dzielenie się z nami Słowem Bożym. Przed kościołem można wspomóc materialnie dzieło ,które czynią. Dziś o godz.16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym .oraz wymiana Tajemnic Różańca. Intencja na miesiąc marzec: O wytrwanie w postanowieniach wielkopostnych.

2.W poniedziałek o godz.17.00 Msza święta z udziałem dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. z Rodzicami.
O godz.18.00 Krąg Biblijny na plebanii.

3.We wtorek o godz.19.00 Msza święta wspólnoty Odnowa w Duchu Świętym.

4.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

-w czwartek o godz.16.00 Godzina Święta z adoracją Najświętszego Sakramentu i modlitwą za kapłanów i o powołania. Prowadzą Margaretki.
-o godz.18.00 Msza św. Gimnazjalna dla klas 1,2 i 3.Po niej Droga krzyżowa i klasy pierwsze będą zapisywać się do grup czwartkowych na godz.16.00 ,17.00 lub 18.30.
-od godz.17.30 okazja do Spowiedzi ,szczególnie dla Gimnazjum.
-Po drodze krzyżowej o godz.19.00 spotkanie z Rodzicami klas trzecich Gimnazjum przed Bierzmowaniem

-w piątek o godz.15.00 Godzina Miłosierdzia pod przewodnictwem kapłana i ucałowaniem relikwii św. Siostry Faustyny.
-o godz.16.30 Msza św. Szkolna i D.K dla dzieci.
-od godz.16.00 okazja do Spowiedzi dzieci.
-o godz.17.45 Droga krzyżowa dla dorosłych
-o godz.18.30 Msza św. młodzieżowa z nauką o sakramentach .
-od godz.18.00 okazja do Spowiedzi dla młodzieży i dorosłych.
-o godz.19.15 Droga krzyżowa dla młodzieży .Rodzice zaproście swoje pociechy szczególnie po Bierzmowaniu do tej wielkopostnej modlitwy. Zapraszamy również lektorów oraz grupę młodzieżową Bota Fe

-w sobotę o godz.6.30 Msza św. za czcicieli Niepokalanego Serca Maryi i po Niej modlitwy przed obrazem do godz.8.30.
--o godz.7.30 odwiedziny chorych w Ozimku i Antoniowie .Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii u Siostry Darii.

5.W przyszła niedzielę o godz.14.00 Msza święta z udziałem osób niepełnosprawnych. Po Niej spotkanie w domu katechetycznym .Kolekta w przyszłą niedzielę Parafialna. Przed kościołem będzie zbiórka Ad Gentes jako pomoc Misjonarzom.

6.Spotkania w Grupach o stałych porach.

7.W kościele Seminaryjnym w Opolu w niedzielę 8 marca dzień skupienia dla grup modlących się za kapłanów-początek godz.15.00.

8.W Seminarium Duchownym w Opolu w dniach od 13 do 15 Marca Rekolekcje dla maturzystów.

9.Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego i naszej gazetki Parafialnej.
W tym tygodniu będzie ks. Waldemar. Można zamówić intencje Mszy świętych .Bóg zapłać za miniony tydzień.

 

 

 

Kalendarz liturgiczny

 
Poniedziałek II tygodnia Wielkiego Postu
2 marca 2015r.

11111-66267 203x203

logo-śdm-kraków-2016-młodzi-dla-młodych

 

FB na stronkę poprawione

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Gościmy:

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

DO

WT

skowronek

jacek

WŚK

OGN

SD

OSP ant

CDO

RPO

rybak

SD

FOŻ

naszawiara