intencje mszalne

27 KWIETNIA - 5 MAJA 2024 Roku

SOBOTA – 27.04.

16:30 /niedzielna/ Za ++ rodziców Lesława i Kazimierę Jaremko, ++ dziadków Ignacego i Anielę Strugała, ++ z rodzin Jaremko, Strugała i Steiner.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 28.04.

9:00 Za ++ rodziców i dziadków Rozwitę i Józefa Solga w rocz. śm. Rozwity, ich ++ rodziców oraz ++ pokrew. Solga Bronder, Mathea, Gwiosda i Brylczak.

PIĄTEK – 3.05 – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski

9:00 Intencja wolna.

SOBOTA – 4.05. – Wspomnienie św. Floriana, męczennika

16:30 /niedzielnaZa ++ rodziców Maksymiliana i Martę Piechaczek, ++ Adelajdę i Alfreda Pańczyk, + męża Józefa, + brata Jana, + matkę chrzestną Zofię Mularczyk, + ks. Gintra Kurowskiego.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 5.05.

9:00 Intencja wolna.

ogloszenia

1. W przyszłą niedzielę Kolekta Diecezjalna.

2. We wtorek o godz.16.30 w kościele w Schodni zostanie odprawiona Msza święta za byłego ks. Proboszcza Jana Bejnara z okazji urodzin.

3. Rozpoczynamy miesiąc Maj i nabożeństwa Majowe. Zapraszamy w niedziele i święta przed Mszą św. a w tygodniu o godz.18.00.,a jak jest Msza święta w tygodniu to po Mszy świętej. Dzieci do kl.5 otrzymują plansze i zbierają w tygodniu obrazki. Plansze otrzymują w środę 1 maja o 18.00. Klasy szóste i siódme adnotacje w indeksach minimum 10 obecności.

4. W piątek uroczystość NMP Królowej Polski. Msza święta o godz.9.00.W Schodni o 7.30 Msza św. za Strażaków .O godz.9.30 w Ozimku Msza św. za Ojczyznę.

5. Próba przed Bierzmowaniem w kościele w Ozimku w sobotę o 15.00 i niedzielę przyszłą o 18.00 i po niej Spowiedź.

6. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego i miesięcznika dla dzieci Mały Gość Niedzielny. Są również Wiadomości Ozimskie.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty.

8. Zachęcamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Rybnika w sobotę 1 czerwca. Zapisy w zakrystii.