intencje mszalne

28 KWIETNIA - 5 MAJA 2024 ROKU

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 28.04.

7:30    /j. niem./ Za + Józefa Kulik, + męża i ojca Józefa Gryc, ++ Jadwigę i Jerzego Sordoń, ++ Anielę i Wilhelma Gryc, ++ z rodzin Gryc, Sordoń, Kulik, d.cz.

10:30   Za + męża Rudolfa Frencek, ++ teściów Marię i Maksymiliana, ++ rodziców Marię i Wilhelma Bonk, ++ sąsiadów Feliks i d.cz.

PONIEDZIAŁEK – 29.04. – Wsp. św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy

12:00 Ślub: Jessika Bronder i Daniel Jończyk.

WTOREK-30.04-dzień powszedni

16:30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej dla ks. proboszcza Jana Bejnara z ok. urodzin.

ŚRODA – 1.05. – Wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika

16:30 Za + męża i ojca Waltra Czech, ++ rodziców Janek, Czech, ++ braci, bratową oraz pokrew.-NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

PIĄTEK – 3.05. – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski

7.30 Za wstawiennictwem św. Floriana w intencji członków Straży Pożarnej w Schodni i ich Rodzin oraz za ++Strażaków.

10:30 Za ++ rodziców Reginę i Gerarda Pasoń, ++ dziadków Łucję i Jana Masterok, ++ Franciszkę i Józefa Pasoń, ++ Annę i Hermana Tomsa, ++ Gertrudę i Tomasza Sladek, wszystkich ++ z pokrew.

15.00 NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

SOBOTA – 4.05. – Wspomnienie św. Floriana, męczennika-pierwsza miesiąca

8:00 W intencji czcicieli Niepokalanego Serca Maryi.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 5.05.

7:30 Za ++ rodziców Łucję i Wiktora Korzyniec, ++ dziadków Małgorzatę i Bernarda Korzyniec, ++ Agnieszkę i Filipa Joniec oraz ++ z pokrew.

10:30 Dziękczynna o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i opiekę dla Natalii i Marka Kostka z ok. 1 rocz. ślubu oraz potrzebne łaski dla rodzin Kostka i Niepala.

ogloszenia

1. W przyszłą niedzielę Kolekta Diecezjalna.

2. We wtorek o godz.16.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji byłego naszego ks. Proboszcza Jana Bejnara(77).

3. Rozpoczynamy miesiąc maj. Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w niedziele i święta o godz.15.00, pozostałe dni po Mszy świętej. Dzieci do kl.5 w tygodniu będą otrzymywać obrazki majowe. Z czwartku będą otrzymywać w niedziele. W sobotę nie. Klasy szóste i siódme otrzymują adnotacje w swoim indeksie minimum 10 obecności.

4. W piątek uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte jak w niedzielę. O godz.7.30 Msza święta w intencji naszej Straży.

5. W przyszły poniedziałek 6 maja Bierzmowanie w Ozimku. Próba w kościele w Ozimku w sobotę o godz.15.00 i w niedzielę o godz.18.00 .Po próbie w niedzielę Spowiedź.

6. Zachęcamy do nabycia  Gościa Niedzielnego  oraz miesięcznika dla dzieci Mały Gość Niedzielny.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty.

8. Zachęcamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Rybnika w sobotę 1 czerwca. Zapisy w zakrystii.