Zadzwoń: +48 774651939    E-mail: info@parafia-ozimek.pl

Znajdź nas :

 ks. J.Drewniok

Z nadzieją zmartwychwstania informujemy, że w poniedziałek 10 czerwca 2024 r. w 82. roku życia i w 57. roku kapłaństwa zmarł ks. Jan Drewniok, emerytowany proboszcz Rzymskokatolickiej Parafii św. Marii Magdaleny w Racławiczkach. W latach 1975-1978 był wkariuszem naszej parafii. 

Uroczystości żałobne:

  • Msza św. żałobna zostanie odprawiona w czwartek 13 czerwca 2024 r. o godz. 16.30 w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Racławiczkach;
  • Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w piątek 14 czerwca 2024 r. o godz. 11.00 w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Racławiczkach.

Polecajmy śp. ks. Jana Bożemu Miłosierdziu:

Miłosierny Boże, spraw, aby Twój sługa, kapłan Jan, którego w ziemskim życiu zaszczyciłeś świętym posłannictwem, radował się wiecznie w niebieskiej chwale. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, przez wszystkie wieki wieków. Amen.