Zadzwoń: +48 774651939    E-mail: info@parafia-ozimek.pl

Znajdź nas :

ogloszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Bóg zapłać Ojcu Alojzemu za wygłoszone Słowo Boże. Z tyłu kościoła można wspomóc dzieło misyjne  w Kamerunie. Kolekta Parafialna. Dziś  o godz.16.15 Nieszpory .Dziś odpust Parafialny w Krasiejowie. Suma o godz.11.00.

2. Trwa nowenna do św. Andrzeja Boboli. Dziś o 16.00 i jutro po Mszy św. porannej.

3. W poniedziałek o godz.15.00 Godzina przebłagalna.

4. We wtorek wspomnienie Matki Bożej Szkaplerznej. Specjalna Msza święta za czcicieli Szkaplerza o godz.6.30. Zapraszamy.

5. W czwartek o godz.19.00 Msza święta za Kręgi Szensztackie.

6. W piątek o godz.15.00 Godzina Miłosierdzia.

7. W przyszłą niedzielę kazania wygłosi ks. prałat Piotr Kansy z Gliwic. Również poświęcimy pojazdy ku czci św. Krzysztofa. Ofiary z poświęcenia przeznaczymy dla Misjonarzy, Parafii i Miva Polska. Można będzie nabywać okolicznościowe gadżety.

8. Zachęcamy do udziału w pieszej opolskiej pielgrzymce na Jasną Górę. Zapisy na stronie internetowej i fejsbuku oraz u przewodników grup.

9. Okazja do Spowiedzi codziennie pól godziny przed Mszą św. a w sobotę od 18 do 19.00.

10. Kancelaria czynna codziennie rano od 7.00 do 8.00 oraz popołudniu w czwartek od 15-17.00 i w sobotę od 11-12.00. Nie będzie dyżuru ks. Proboszcza w czwartek.

11. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego i naszej Gazetki Parafialnej. Jest jeszcze do odebrania czasopismo Różaniec. Można zabrać kolejne zadanie dla Rodzin.

12. Intencje na przyszły 2025 rok będziemy przyjmować od poniedziałku 12 sierpnia.

13. Do wieczności w minionym tygodniu odszedł śp Wiktor Bubiło l.78. Wieczny Odpoczynek…

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

ARTUR KOŁEK, zam.Parafia św. Jana Chrzciciela w Ozimku i

SYLWIA KOSTYRA, zam.Parafia Wniebowzięcia NMP w Zębowicach