intencje mszalne

11 - 19 MAJA 2024 Roku

SOBOTA – 11.05. –  dzień powszedni

16:30 /niedzielna/ Za ++ rodziców Annę i Józefa Loch, Piotra, Klarę, Stefana Wojtynek, ++ dziadków Loch, Kotula, Teresę i Gintra Halupczok, Ritę Mikolas, rodzinę Richter oraz do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o zdrowie i zgodę w rodzinach.

NIEDZIELA – 12.05. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

9:00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i  błogosławieństwo Boże z ok. 70 rocz. urodzin Lidii.

CZWARTEK – 16.05 – Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika

16:30  /szkolna/ Za ++ Jadwigę, Justynę i Teofila Wieszołek oraz ++ pokrew.

SOBOTA – 18.05. –  dzień powszedni

16:30  /niedzielna/ Za + męża Ryszarda Mansfeld, ++ rodziców Agnieszkę i Stefana Krupa, ++ teściów i d.cz.

NIEDZIELA – 19.05. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

9:00 Do Aniołów Stróżów za dzieci urodzone w maju: Amelia i Lena Wojciechowskie, Agnieszka Kuczka, Vanessa Paluszczak i Natalia Fornol oraz w dniu urodzin Wojciecha Sikory z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże dla niego i całej rodziny.

ogloszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś zbiórka do puszek na budujący się kościół św. Jana Pawła II w Opolu. W przyszłą niedzielę zbiórka na potrzeby naszej Wspólnoty.

2. Zapraszamy na nabożeństwa Majowe w niedziele przed Mszą św., a w tygodniu po Mszy świętej, pozostałe dni o 18.00. Dzieci zbierają obrazki do kapliczki. Klasy szóste i siódme z indeksem.

3. W poniedziałek Dzień Fatimski. Zapraszamy do kościoła przy Hucie. O godz.18.20 śpiewamy pieśni Maryjne, o 18.50 czytamy intencje Fatimskie, o 19.00 Różaniec Fatimski, o 19.30 Msza św. z kazaniem i procesją z Figurą. Prośby można składać w poniedziałek w Starym kościele.

4. W czwartek o 16.30 Msza św. szkolna.

5. W piątek w Ozimku w salce spotkanie młodzieży z ks. Dominikiem. Zapraszamy szczególnie młodzież po Bierzmowaniu.

6. W sobotę w Ozimku o godz.6.30 Msza święta za Kręgi Szensztackie.

7. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

ANDRZEJ FRASEK ,zam.Parafia św. Mikołaja w Szczedrzyku m.Pustków i