intencje mszalne

21.10.2024-27.10.2024

PONIEDZIAŁEK 21.10.2024 dzień powszedni

6:30 Za +  Ilonę Łaszczych (od siostrzeńca Konrada).

17:00 1/ Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę  Matki Bożej dla Adelajdy Mazur z ok. 90 ur.

2/ Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo,            zdrowie, opiekę  Matki Bożej dla rodzin Kulik, Mateja, Ptok, Łukaszczyński.

3/ Za+ brata Antoniego w 2 r. śm. ++ rodziców Annę i Józefa Pawlik,+ brata Jana   ++ z

rodziny Pawlik, Rogula i Golec.

WTOREK 22.10.2024 wspomnienie św. Jana Pawła II

6:301/ Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Marii i Jana z ok. 56 rocz. ślubu oraz w intencji ich dzieci, wnuków i prawnuczki.

2/ Za +  teściową Lucynę Kapica w 3 rocz. śm., + teścia Jana Kapica

18:00 1/ Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla ks. Dawida z ok. ur.

2/ W 46 rocz. Mszy Pontyfikalnej św. Jana Pawła II w int. członkow II Róży Różańcowej Mężczyzn pod Jego wezwaniem z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla członków tej róży i ich rodzin oraz za + ks. prałata Gerarda Kałużę i dusze czyśćcowe.

3/ Za wstawiennictwem św. JPII o Boże błogosławieństwo dla dzieci objętych modlitwą (od Róży Rodziców modlących się za swoje dzieci).

ŚRODA 23.10.2024 dzień powszedni

6:30 1/ Za +  Juliana Dziubek w 30 dzień po śm.

2/ Za +  koleżankę Elżbietę Konop (od Zespołów Heidi i Babie Lato)

18:00 1/ Za + męża Mieczysława Antczak, ++ rodziców z obu stron, ++ braci Henryka,                Tadeusza, Edmunda, siostrę Urszulę i za wszystkich ++ z rodzin Antczak i Drapiewski.

2/ Za +  Agnieszkę Socha (od sąsiadów z ul.8 Marca 3D)

3/ Za + męża, ojca i dziadka Juliana Bendarz, rodziców Katarzynę i Władysława Supel, braci Tadeusza, Franciszka Supel, teściów Michalinę i Antoniego Bednarz, szwagierkę Leokadię Bednarz oraz dusze w czyść. cierp. z pokrewieństwa z obu stron.

CZWARTEK 24.10.2024          dzień powszedni

6:30 1/ Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla wnuczki Emiilii i Oliwki oraz wnuków Błażeja i Arkadiusza oraz dla dzieci z rodzin Czaprackich i Ceglarek.

2/ Za + Krzysztofa Leśniewskiego (od Renaty i Pawła Kot)

18:00/do Bierzmowania1/ Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże   błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Frederika, Agnieszki i Adriana.

/2/ Za + mamę i babcię Zofię Mateja w rocz. śm., ojca Romana, brata
Norberta, bratanków Romana i Kamila

3/ Za + męża, ojca i dziadka Henryka Derdę w rocz. śm., ++ rodziców z obu stron oraz ++ z rodziny.

PIĄTEK 25.10.2024 dzień powszedni

6:30  1/ Za + Jerzego Kułak i Mariana Marianowskiego  w 1 rocz. śm.

2/ Za + + Marię, Wojciecha, Bogumiła Kościarz, ++Julię, Wiktora i Mariana Ciszewskich.

3/ Za + Władysławę Frączek (od siostrzenicy Apolonii z rodziną)

16:30 /szkolna/1/ Za +  mamę Janinę Sinkiewicz (od syna Jerzego z rodziną)

2/ Za ++ rodziców Zofię i Józefa Szyszka, +Tadeusza Juszkiewicza, ++ dziadków z obu stron.

17:00 Różaniec dla dzieci

17:45 Różaniec .

18:30 1/ Za +tatę Stanisława Fijołek w rocz. śm. oraz ++ z rodziny.

2/ Za +  mamę Halinę Węgrzynowską w dniu jej ur i, + siostrę Jadwigę w dniu jej ur.

SOBOTA 26.10.2024 dzień powszedni

6:30 1/1/  Do Boga Ojca wszechmogącego przez wstawiennictwo bł. ks. Jerzego Popiełuszko i św. Andrzeja Boboli o pokój i zgodę w naszej ojczyźnie oraz o Boże błogosławieństwo dla Niej i Nią rządzących oraz o beatyfikację Sługi Bożego ks. kardynała Augusta Hlonda i ks. Franciszka Blachnickiego oraz Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny.

2/ Za +  Zdzisława Wójcika

10:00 Msza Święta ZHR

15:00 /w kaplicy szpitalnej/ Za + Jerzego Oleksyn (od Bożeny z rodziną z Straszęcina)

17:15 Różaniec.

18:00 /niedzielna/1/ Za +  Janinę Kosiorowską w 4 rocz. śm.

2/ Za ++ rodziców Annę i Ryszarda Maczuga, ++ Franciszkę i Helenę Werner, ++ braci Jana i Reinholda, siostrę Marię, ++ Liliannę i Tomasza Chlebosz i ++ dziadków z obu stron.

3/ Za ++ rodziców Longinę i Wawrzyńca Kwiatkowskich i wszystkich ++ z rodziny Kwiatkowskich i Wiercińskich.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 27.10.2024

6:45 -Do miłosierdzia Bożego za wstaw. św.JPII o świętość życia naszych kapłanów ,braci i sióstr zakonnych oraz wszystkich rodzin naszej Parafii.

8:00 1/ Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo,      zdrowie, opiekę Matki Bożej Częstochowskiej dla Jadwigii Marszałek z ok. 82 ur. oraz  dla wnuka Wiktora w 5 rocz. ur.

2/ Za ++ rodziców Katarzynę i Tadeusza Stasiak, + babcię i ++ dziadków.

9:30 /Suma/1/ Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla męża Zbigniewa Cap z ok. 75 ur. oraz w intencji dzieci i ich rodzin.

2/ Za +  męża, ojca i dziadka Andrzeja Kupczak w 4 rocz. śm.

11:00 1/Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej w rodzinie Pilarski z ok. 35 rocz. ślubu Haliny i Waldemara.

2/Za + Józefa Wacławczyk z ok. urodzin i +żonę Klarę oraz ++ dzieci Urszulę i Waltra.

3/ Za + Józefa Włodarczyka (od Magdy i Daniela z córkami)

15:00 Za ++  Tadeusza, Jadwigę, Jana, Ryszarda Malinowskich i dusze czyśćcowe.

17:00 Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej w rodzinach Gawenda, Gaś, Ufik, Maushagen i Grochol oraz do Anioła Stróża za prawnuka Antoniego z ok. 5 rocz. ur.