intencje mszalne

12 - 19 MAJA 2024 ROKU

NIEDZIELA – 12.05. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

7:30 Za + męża  i ojca Franciszka Klimas w 6 rocz. śm.

10:30 Rocznica Pierwszej Komunii św.-Z podziękowaniem za rok obecności Pana Jezusa w sercach dzieci z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nich i ich Rodzin. Oraz do Aniołów Stróżów za dzieci urodzone w Maju :Valentin i Vivian Bronder, Vanessa Długosz, Melania Koszkul, Michał Kotula, Antonia Nowak i Hanna Pyka. Chrzest dziecka Barbara Piaszczyk.

15:00 Nabożeństwo majowe.

WTOREK – 14.05. – Święto św. Macieja, Apostoła

16:30 Za ++ Marię i Alojzego Hurek, + Krzysztofa Pańczyk, + Józefa Pyka, wszystkich ++ z rodzin Gola, Hurek, d.cz. Nabożeństwo majowe.

PIĄTEK – 17.05. – dzień powszedni

16:30 /szkolna/ Za + męża Pawła Gordzielik, ++ teściów, rodziców, 2 braci, siostrę, + pokrew. Klimas i Gordzielik, d.cz. Nabożeństwo majowe.

NIEDZIELA – 19.05. – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

7:30 Do B. Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie Młotek.

10:30 Pierwsza Komunia Święta (8 dzieci).

ogloszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś  zbiórka do puszek na budujący się kościół św. Jana Pawła II. W Opolu. Nasza zbiórka w niedzielę po komunii 26 maja.

2. Zapraszamy na nabożenstwa majowe: w niedziele  o godz.15.00, pozostałe dni po Mszy świętej. Dzieci do kl.5 zabierają obrazki do kapliczki, a klasy szóste i siódme adnotacje w indeksach.

3. W poniedziałek Dzień Fatimski zapraszamy na wspólne parafialne spotkanie do Starego kościoła. Porządek spotkania następujący:

- O 18.20 śpiewamy pieśni Maryjne

- O 18.50 czytamy prośby Fatimskie

- O 19.00 Różaniec Fatimski

- O 19.30 Msza święta z kazaniem i procesją z Figurą wokół kościoła. Zabieramy ze sobą świece. Prośby można składać przed nabożeństwem. Bóg zapłać za ofiary dołączone do próśb.

4. W piątek o 16.30 Msza św. szkolna. W piątek w Ozimku o godz.19.00 w salce spotkanie młodzieży z ks. Dominikiem. Zapraszamy chętną młodzież po Bierzmowaniu.

5. W sobotę o godz.9.00 zbiórka Ministrancka z ks. Adamem. W sobotę w Ozimku o 6.30 Msza święta za Kręgi Szensztackie.

6. W przyszłą niedzielę o 10.30 uroczystość pierwszej komunii św. (8 osób-5 dziewczyn i 3 chłopców).Próby przed pierwszą komunią św. w piątek po Mszy św. szkolnej i w sobotę o godz.10.00 .Spowiedź w sobotę o godz.11.00.Mogą też skorzystać rodzice.

7. Procesja Bożego Ciała według trasy przed pandemią. Proszę o przygotowanie ołtarzy w wiadomych miejscach.

8. Zachęcamy do nabycia  Gościa Niedzielnego .

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i kwiaty.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

ANDRZEJ FRASEK,zam.Parafia św. Mikołaja w Szczedrzyku m. Pustków i

MICHALINA SEMKÓW, zam.Parafia św. Jana Chrzciciela m. Nowa Schodnia.

ZAP 2