Zadzwoń: +48 774651939    E-mail: info@parafia-ozimek.pl

Znajdź nas :

OOPPP

Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia w Opolu zaprasza do skorzystania z usług Opolskich Ośrodków Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem, które są włączone w sieć ogólnopolskich ośrodków pomocy pokrzywdzonym. Ośrodki te są finansowane z Funduszu Sprawiedliwości. W ramach projektu działa Okręgowy Ośrodek Pomocy w Opolu oraz 8 Lokalnych Punktów Pomocy w Brzegu, Kluczborku, Oleśnie, Kędzierzynie-Koźlu, Prudniku, Nysie, Strzelcach Opolskich oraz Głubczycach. We wszystkich punktach pomocy osoby pokrzywdzone przestępstwem, ich najbliżsi oraz świadkowie przestępstw mogą otrzymać bezpłatną pomoc prawną, psychologiczną i psychoterapeutyczną oraz materialną. Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.dfoz.pl oraz na plakacie.