Zadzwoń: +48 774651939    E-mail: info@parafia-ozimek.pl

Znajdź nas :

We wtorek 31 października br. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Ozimku odbył się Bal Wszystkich Świętych, a jego mottem przewodnim było hasło: „Każdy Święty chodzi uśmiechnięty”. Sala wypełniła się pięknymi Aniołami i Świętymi. Dzieci z Przedszkola oraz Klas 1-3 wzięły udział w konkursie na najlepsze przebranie, a ponadto pokazały swoje muzyczne talenty w konkursie piosenki religijnej. Dla starszych klas przygotowano konkurs wiedzy religijnej, w tym roku w formie krzyżówki, jak również konkurs piosenki religijnej. Nie zabrakło wspólnego śpiewu oraz tańców przy muzyce. Dziękujemy ks. Dominikowi Sowa za towarzyszenie nam w trakcie balu oraz sponsorom: Radzie Rodziców, Sołtysowi Wsi Schodnia i Radzie Sołeckiej oraz ks. Dominikowi i p. Teresie Machnik - Spyra za wsparcie finansowe i rzeczowe. Widzimy się za rok! Poniżej fotorelacja.

bal1