Zadzwoń: +48 774651939    E-mail: info@parafia-ozimek.pl

Znajdź nas :

rodzina Bogiem silna

Rekolekcje odbędą się w weekend 14 -16 czerwca 2024 r. w domu rekolekcyjnym Sanktuarium Św. Anny Samotrzeciej na Górze św. Anny. Będą prowadzone przez ks. Grzegorza Daroszewskiego, który jest egzorcystą Archidiecezji Gdańskiej, z udziałem inicjatorów tej modlitwy Ireneusza i Ewy Rogalów. Początek rejestracji 16 czerwca do godz. 17.00, program zaczynamy o 17.00 w piątek Mszą św. i modlitwą o uzdrowienie. Zakończenie rekolekcji w niedzielę ok.14.00. W programie codziennie Msza święta, katechezy, modlitwa o uzdrowienie, modlitwa przebaczenia, modlitwa różańcowa. Zaplanowaliśmy też czas na pytania i odpowiedzi nt. Różańca Rodziców oraz czas świadectw i wymiany doświadczeń dla animatorów i rodziców. Będzie też szczególny Różaniec pod płaszczem MB z Guadelupe.