5 Remont Malzenski

Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Opolskiej zaprasza wszystkie małżeństwa na nową odsłonę Remontu Małżeńskiego. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 15-17 grudnia 2023 r. Spotkania odbędą się tam, gdzie dotychczas, czyli w kościele seminaryjno-akademickim pw. św. Jadwigi Śląskiej w Opolu, ul. Drzymały 1c. Temat tegorocznych rekolekcji to: „Odkrywanie miłości intymnej”. Temat ten skupia się na pierwszym z trzech ołtarzy, z których czerpie małżeństwo sakramentalne, czyli na łożu małżeńskim. Natomiast w kolejnych dwóch latach tematyka spotkań dotyczyć będzie stołu rodzinnego, a także ołtarza eucharystycznego. Konferencję podczas tegorocznych rekolekcji poprowadzi Magdalena Kleczyńska - żona, mama trójki dzieci, doradca życia rodzinnego, terapeutka par, autorka książek "Więcej niż seks. Siła i moc miłości intymnej", "Obdarowani sobą. Sztuka budowania więzi" oraz ks. Tomasz Gajda, duszpasterz rodzin rejonu nyskiego. Wydarzeniu muzycznie towarzyszyć będzie Wspólnota Dawid, zaangażowana w prowadzenie Opolskich Wieczór Uwielbienia, a także Koncertów Uwielbienia. Dokładny plan przebiegu rekolekcji oraz więcej informacji na temat Remontu Małżeńskiego na stronie www.dr.opole.pl w zakładce Remont Małżeński, w mediach społecznościowych (facebook.com/dr.opolska, instagram.com/dr.opolska) oraz na kanale youtube.com/@dr.opolska.