zmartwychwstanie

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Niech zmartwychwstały Chrystus opromieni nas na nowo blaskiem swej obecności. Niech sprawi, abyśmy potrafili jak najbardziej przylgnąć do Niego i pozwolić się Jemu prowadzić przez życie. Niech obdarzy swą łaską potrzebną do dawania świadectwa o Nim swoim życiem. Niech Święta Wielkanocne będą pełne pokoju, zdrowia, radości i wzajemnej życzliwości. Niech potęguje się w Nas nadzieja zmartwychwstania nas i naszych bliskich zmarłych. Niech będzie to czas zatroskania o chorych i potrzebujących pomocy. Niech zgodnie ze słowami „Uczestniczę we Wspólnocie Kościoła” potęguje się w nas poczucie wspólnoty i chęć częstego przeżywania w Nim tajemnicy Zmartwychwstania i głoszonej w Nim prawdy że On zmartwychwstał i My też zmartwychwstaniemy. Niech każda niedziela przeżywana w kościele zbliża nas do naszego zwycięstwa z Chrystusem zmartwychwstałym. I niech nie brakuje nam czasu na to, co w życiu najważniejsze, aby z Nim kiedyś zmartwychwstać i żyć wiecznie.

Wasz ks. Proboszcz z księżmi:

Łukaszem, Adamem i Dominikiem